Код товару:
92EAB-42
Виробник:
Cold Steel
Достатньо
1880грн.
Вага
62 г
Гарантія
3 місяці
Вид ножа
тренувальний, метелик
Довжина клинка
127 мм
Загальна довжина
279 мм
Всі характеристики

Тренувальний складний ніж Холодна сталь замку балісонга виготовлений з матеріалу Griv-Ex™ - армованого скловолокном пластику (поліаміду). У закритому і відкритому вигляді клинок фіксується за допомогою утримання двох частин рукояті долонею або засувкою-фіксатором.
Найкращим чином дана модель підійде для повсякденних завдань, а також для тренування з балісонгом. Форма клинка-Американський танто.

Загальні

Вага
62 г
Гарантія
3 місяці

Характеристики ножа

Вид ножа
тренувальний, метелик
Довжина клинка
127 мм
Загальна довжина
279 мм
Колір рукоятки
чорний
Матеріал рукоятки
Griv-Ex
Тип замка
Balisong
Тип заточення
прямий
Тип ножа
складаний
Типи складних ножів
з фіксацією
Форма клинка
танто
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Зверніть увагу
Ніж Cold Steel Hide Out (49NDEZ)
Вага: 54 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: тактичний, мілітарі Довжина клинка: 76 мм Колір рукоятки: чорний
Достатньо
2400грн.
Ніж складний Cold Steel Finn Wolf синій (20NPG)
Вага: 96 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський Довжина клинка: 89 мм Загальна довжина: 200 мм
Мало
3240грн.
Ніж складний Cold Steel AD-10 (28DD)
Вага: 196 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський Довжина клинка: 102 мм Загальна довжина: 213 мм
Достатньо
12550грн.
Ніж складний Cold Steel Espada XL 10A (62MGC)
Вага: 420 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний Довжина клинка: 190 мм Загальна довжина: 425 мм
Мало
15090грн.
Ніж складний Cold Steel Bush Ranger Lite (21A)
Вага: 147 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний Довжина клинка: 89 мм Загальна довжина: 213 мм
Достатньо
3380грн.