Код товару:
62MGC-42
Виробник:
Cold Steel
Мало
15090грн.
Вага
420 г
Гарантія
3 місяці
Вид ножа
кишеньковий, туристичний
Довжина клинка
190 мм
Загальна довжина
425 мм
Всі характеристики

Опис ножа Cold Steel Espada XL 10A (62MGC):

Дизайн цих ножів запозичений у ножів іспанських мореплавців і шукачів пригод, які користувалися подібними ножами в кінці 16-го століття.

Для відкриття ножа використовується рифлена шайба (Thumb Disk).

Для фіксації клинка використана система TRI-AD LOCK, розроблена Андрієм Демко. Відмінність даного замку полягає в стопорному штифті, завдяки чому клинок і коромисло отримують фіксовані точки опори з переднім робочих поверхонь.

Клинок даної моделі виготовлений з японської нержавіючої сталі AUS 10A. Накладки рукоятки виконані з склотекстоліти G-10.

Клинок оброблений за технологією Stonewash.

Переставляти кишенькова кліпса забезпечує зручність при повсякденному носінні, як для правші, так і для лівші.

Загальні

Вага
420 г
Гарантія
3 місяці

Характеристики ножа

Вид ножа
кишеньковий, туристичний
Довжина клинка
190 мм
Загальна довжина
425 мм
Колір рукоятки
чорний
Матеріал клинка
AUS10A
Матеріал рукоятки
G10
Твердість клинка
57-58 HRC
Тип замка
Tri-Ad Lock
Тип заточення
прямий
Тип ножа
складаний
Типи складних ножів
з фіксацією
Товщина клинка
3.8 мм
Форма клинка
clip-point
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Зверніть увагу
Ніж складний Cold Steel Bush Ranger Lite (21A)
Вага: 147 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний Довжина клинка: 89 мм Загальна довжина: 213 мм
Достатньо
3380грн.
Ніж складний Cold Steel Finn Wolf помаранчевий (20NPJ)
Вага: 96 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський Довжина клинка: 89 мм Загальна довжина: 200 мм
Достатньо
3240грн.
Ніж складний Cold Steel Kudu 5Cr15MoV (20KK)
Вага: 68 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: туристичний, мисливський Довжина клинка: 108 мм Загальна довжина: 254 мм
Достатньо
893грн.
Ніж складний Cold Steel Kudu Slip Joint (20KJ)
Вага: 77 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: туристичний, тактичний, універсальний Довжина клинка: 108 мм Загальна довжина: 254 мм
Достатньо
630грн.
Ніж складний Cold Steel Kiridashi Folder (20KPL)
Вага: 68 г Гарантія: 3 місяці Вид ножа: кишеньковий, універсальний Довжина клинка: 64 мм Загальна довжина: 165 мм
Мало
2680грн.
Ви дивилися