Знижка: -30%
Код товару:
kb-nts-olgr-39
Виробник:
KOMBAT UK
Достатньо
2120грн.1484грн.
Одяг
Термокофта
Всі характеристики

Термокофта у стилі британської армії спеціально розроблена для холодної погоди та екстремальних умов.

Характеристики:

  • Виготовлена із 100% бавовни з начесом для кращого збереження тепла
  • Коротка застібка на блискавці
  • Високий комірець
  • Манжети на рукавах дають можливість повністю їх закатати
  • Придатна для носіння і як частина багатошарової системи, і самостійно поверх футболки в більш м’якому кліматі

Тактичне спорядження

Одяг
Термокофта
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

KOMBAT UK

KOMBAT UK

 Відомий британський виробник Kombat UK є одним з лідерів на європейському ринку мілітарі товарів, про що свідчить:понад 20 років досвіду; інноваційні матеріали та передові технології;доступна ціна без компромісів щодо якості;лінійка з біль... Детальніше...
Зверніть увагу
Знижка: -30%
Фліс тактичний KOMBAT UK Alpha Mid-Layer Fleece Coyote
Фліс тактичний KOMBAT UK Alpha Mid-Layer Fleece Coyote
Одяг: Кофта
Дуже мало
1425грн. 998грн.
Знижка: -30%
Фліс тактичний KOMBAT UK Defender Tactical Fleece Olive
Фліс тактичний KOMBAT UK Defender Tactical Fleece Olive
Одяг: Кофта
Достатньо
1
3193грн. 2236грн.
Знижка: -30%
Худі KOMBAT UK Hoodie Multicam
Худі KOMBAT UK Hoodie Multicam
Одяг: Кофта
Достатньо
1809грн. 1267грн.
Знижка: -30%
Штани тактичні KOMBAT UK ACU Trousers Multicam
Штани тактичні KOMBAT UK ACU Trousers Multicam
Одяг: Штани
Достатньо
2295грн. 1607грн.
Куртка тактична KOMBAT UK Patriot Soft Shell Jacket Olive
Кому (стать, вік): Чоловікам Призначення одягу: Військовий,Мілітарі Сезон: Демісезон,Осінь,Весна Одяг: Куртка
Дуже мало
4536грн.
Ви дивилися